Šios dienos vardadieniai:
Dienos patarlė

Dėl 100 tūkstančių eurų susikaus ir dvi jaunos mamos iš pajūrio

Net šešiais vienetais pažymėtą penktadienį – 2011 11 11 – 19.10 val. azartiškame TV3 žaidime „100 000 eurų grynais“ laimę išbandys dvi jaunos mamos, buvusios bendradarbės iš Klaipėdos ir Šventosios – Indrė ir Jurgita.

„Iš kokios statybinės medžiagos trys paršiukai nestatė namo?“ – pirmąjį klausimą užduos laidos vedėjas Marijus Mikutavičius.

Pasakas savo vaikams sekančioms mamoms tai turėjo būti nesunki užduotis. Tačiau ne viskas buvo taip paprasta, kaip atrodė iš pirmo žvilgsnio…

„Kas iš šių garsenybių kol kas nėra močiutė: Larisa Kalpokaitė, Laima Kybartienė, Birutė Petrikytė, Nomeda Marčėnaitė?“ – klaus tęsdamas žaidimą M Mikutavičius. Ką į šį klausimą atsakys Indrė ir Jurgita?

Kiti šio penktadienio laidos dalyviai – pora iš Joniškio – Monika ir Paulius. Monika šiuo metu studijuoja Vilniuje, o buvęs imtynininkas Paulius gyvena Joniškyje. Pora nepaprastai jaudinosi. Iš karto iniciatyvos ėmėsi Monika. Jai sekėsi. Nors klausimas apie tai, kurios veislės šunis augina Skaiva Jasevičiūtė, porą šiek tiek išmušė iš vėžių, vis dėlto kuo toliau, tuo sekėsi vis geriau.

Ar Monika ir Paulius taps dar vienais piniginio prizo laimėtojais, pamatysite šį penktadienį 19.10 per TV3.

„100 000 eurų grynais“ – penktadieniais 19.10 val. per TV3.

Kretingos.info

(Visited 33 times, 1 visits today)