Šios dienos vardadieniai:
Dienos patarlė

Kretingoje sučiupti naminukės varytojai, kontrabandininkai ir dyzelino vagys

Užregistruotas AB “Lietuvos geležinkeliai”, pranešimas, kad 2012-01-27 apie 5:00 val., Kretingos geležinkelio stotyje, Kretinga, Stoties g.,  UAB ,,Gelsauga” specialiųjų užduočių būrio darbuotojai sulaikė AB ,,Lietuvos geležinkeliai‘‘ šilumvežio mašinistą (vyr.) A.G., gim. 1961 m., gyv. Telšiuose, kuris iš Radviliškio lokomotyvų depui priklausančio šilumvežio kuro sistemos pagrobė AB “Lietuvos geležinkeliai” priklausantį  50 litrų dyzelinio kuro. Padaryta 199,05 Lt žala. Paimtos dvi 25 L plastikinės talpos su dyzelinu, plastikinė žarna. A.G. po apklausos paleistas.

Užregistruotas Ketingos PPK VPS PP tyrėjo Broniaus Gario tarnybinis pranešimas, kad 2012-01-27 apie 13:04 val. Kretingoje, Geležinkelio g. ties namu Nr. 32, Kretingos RPK VPS PP tyrėjas Leonas Butkus ir KPS tyrėja Jurgita Pakutkienė sustabdė automobilį MERCEDES BENZ A170 CDI, kurį vairavo (mot.) R.M., gim. 1975 m., gyv. Kretingoje, J.Basanavičiaus g.. Automobilyje rasti ir paimti trys plastikiniai 10 litrų bakeliai, kuriuose buvo apie 30 litrų bespalvio skysčio, turinčio kvapo panašaus į namų gamybos stiprius alkoholinius gėrimus ir 30 pakelių cigarečių su Baltarusijos Respublikos banderolėmis. R.M. po apklausos paleista.

     Apie 14:15 val. atliekant kratą Kretingoje, Birutės g., esančiame garaže, priklausančiame (vyr.) R.Š., gim. 1978 m., rasta ir paimta apie 190 L iš kvapo panašaus į namų gamybos stiprius alkoholinius gėrimus, supilstytus į plastikinius bakelius ir 2700 pakelių cigarečių su Baltarusijos Respublikos banderolėmis. R.Š. po apklausos paleistas.

Kretingos r. PK informacija.

Kretingos.info

(Visited 109 times, 1 visits today)