Šios dienos vardadieniai:
Dienos patarlė

Biržų „Širvėna“ – Kretingos „Minija“ 4:1

2013 09_04_sirvena_minija

Šeštadienį „Minija“ sužaidė paskutines šio sezono išvykos rungtynes prieš „Širvėnos“ komandą, kuri tęsia kovą dėl prizinių vietų. Pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu: 0-0, abi komandos stengėsi atakuoti, tačiau imušti įvarčio nepavyko. Antrasis kėlinys prasidėjo šeiminkų įvarčiu į kretingiškių vartus (V. Galeckas, 48 min. 1-0). Toliau tęsėsi sėkmingos „Širvėnos“ komandos atakos (A. Sadauskas, 67 min. 2-0). Ir toliau „Minija“ nesugebėjo apsiginti savo vartų (D. Kavaliauskas, 78 min. 3-0). Rungtynėms artėjant į pabaigą rezultatyvią ataką pavyko surengti kretingiškiams (M. Juodis, 87 min. 3-1). Tačiau po kelių minučių lemiamą tašką padėjo biržietis (D. Bartuškevičius, 90 min. 4-1). Kretingos „Minija“ svečiuose pralaminėjo Biržų „Širvėnos“ komandai rezultatu: 1-4.