Šios dienos vardadieniai:
Dienos patarlė

Kodėl Transformeriai 4 bus žiūrimiausias vasaros filmas

transformeriai 4Birželio pabaigoje žemę dar kartą nusiaubs Transformeriai, grįždami jau ketvirtąjį kartą į didžiuosius kino ekranus. Šiuo filmu atveriama nauja era ir naujos trilogijos puslapis. Pateikiame 4 priežastis, kodėl šis filmas bus žiūrimiausias 2014 metų vasaros filmas visame pasaulyje.

Tarptautinis pripažinimas
JAV kino rinka yra pati didžiausia pasaulyje. Tačiau, likęs pasaulis sparčiai vejasi ir atneša vis didesnes pajamas filmų kūrėjams. Tai ypač atsispindi Transformerių atveju. Pirmosios 2 filmų dalys uždirbo atitinkamai $740 mln. ir $836 mln. Tuo tarpu trečiosios dalies pajamos siekė net $1,124 mln., iš kurių $771 mln. uždirbta tarptautinėse rinkose. Transformerius žino visas pasaulis, taigi galime tikėtis dar didesnių pelnų pasirodžius ketvirtajai filmo daliai. Verta paminėti, kad nemaža filmo dalis filmuota Kinijoje, o ši rinka ir taip ypatingai teigiamai vertino buvusius serijos filmus.

Mark’o Wahlberg’o atvykimas
Pirmojoje trilogijoje pagrindinį žmogaus vaidmenį atliko Shia LaBeaouf‘as. Vargu ar būtų galima jį  pavadinti žvaigžde, tačiau jis tikrai nemaišė ir filmai apie robotus įgavo netikėto žavesio ir žmogiškumo. Ketvirtojoje dalyje Shia tikrai nepamatysime, bet tai nėra toks blogas sprendimas, ypač žinant visą negatyvią žiniasklaidos informaciją jo atžvilgiu. Shia pakeis Mark‘as Wahlberg‘as, kuris yra tikra veiksmo filmų žvaigždė. Pastaruoju metu aktoriui puikiai sekasi ir kiekvienas jo filmas tampa hitu.

Filmo herojus – eilinis žmogus
Žiūrovui visada lengviau susitapatinti ir priimti filmą, kai jo centre yra paprastas žmogus, papuolęs į neeilinę situaciją. Toks buvo LaBeaouf‘o herojus, kuris tiesiog norėjo turėti gerą mašiną ir sužavėti merginą. Ketvirtosios filmo dalies herojus – vos galą su galu suduriantis paprastas mechanikas. Tai eilinis, niekuo neišsiskiriantis tėvas, kuris padarys viską, kad apsaugotų savo dukterį nuo blogio.

Michael‘o Bay nepažeidžiamumas
Vos tik pasirodžius Michael‘o Bay filmui, visas internetas lūžta nuo piktų atsiliepimų jo ir jo filmo atžvilgiu. Nė vienas save gerbiantis kritikas nepraleidžia progos iškeikti naujausio režisieriaus darbo. Visi skundžiasi, kad filmo veikėjai vienpusiški, o siužetas prasilenkia su realybe. Apie filmo meninę vertę net neverta ir kalbėti. Tačiau, visi pamiršta, kad dauguma žiūrovų eina į kiną norėdami atsipalaiduoti, pamatyti nepakartojamą reginį, įspūdingus specialiuosius efektus ir tiesiog linksmai praleisti laiką. Michael‘o Bay filmai būtent tai ir suteikia.   
Filmo premjera Lietuvoje – 2014 m. birželio 27 dieną.

(Visited 152 times, 1 visits today)
123456