„airBaltic“ dažniau skraidys į Kišiniovą ir Amsterdamą

0
7

air-baltic

Baltijos šalių oro bendrovė „airBaltic“ didina skrydžių į Moldovos ir Olandijos sostines skaičių. Pirmasis papildomas skrydis į Kišiniovą yra numatytas jau sausio 16 d., o į Amsterdamą oro bendrovė dažniau skraidyti pradės nuo kovo 3 dienos.

„Įgyvendindami „airBaltic ReShape“ verslo planą, telkiamės į populiarius maršrutus ir jau šią žiemą į dvyliką Europos bei NVS šalių skraidome dažniau. Džiaugiamės, kad į Kišiniovą ir Amsterdamą galime skristi dažniau“, – sako „airBaltic“ komercijos vadovas Michaelas Grimmas.

Kelionės tikslas (iš Rygos oro uosto)

Skrydžių dažnumas

Dažnesni skrydžiai numatomi nuo

Kaina*,

„Basic“ bilietas

Kaina*,

Verslo klasė

Kišiniovas (Moldova)

3 skrydžiai per savaitę

Sausio 16 d.

190 litų/55 eurai

NA

Amsterdamas (Olandija)

11 skrydžių per savaitę

Kovo 3 d.

239 litai/69 eurai

1792 litai/ 519 eurų

* Mažiausia kaina, įskaičiavus mokesčius, rinkliavas ir paslaugų įkainius, perkant per www.airBaltic.com, kiekis ribotas

„airBaltic“ skrydžių į Amsterdamą skaičius išaugs iki 11 kartų per savaitę, šiuo metu oro bendrovė šiuo maršrutu vykdo 10 skrydžių per savaitę. Augantis skrydžių šia kryptimi skaičius sutvirtins bendradarbiavimą su oro bendrove KLM, su kuria „airBaltic“ vykdo bendro kodo skrydžius. Tokia partnerystė oro bendrovių keleiviams leidžia nesunkiai keliauti po įvairius miestus visame pasaulyje. Skrydžių į Kišiniovą skaičių „airBaltic“ padidins nuo dviejų iki trijų per savaitę.

Kiek anksčiau oro bendrovė 2013-ųjų vasaros sezonui pristatė šešias naujas skrydžių kryptis: į Prahos, Hevizo-Balatono, Olbios (Sardinija), Rijekos, Larnakos ir Maltos oro uostus.

Oro bendrovė skraido į daugiau kaip 60 Europos, Skandinavijos, Rusijos, NVS šalių ir Viduriniųjų Rytų miestų. Lietuvoje „airBaltic“ skrydžius vykdo iš Vilniaus oro uosto.

„airBaltic“ nuotraukos: http://www.airbaltic.com/public/downloads.html.

 

Kretingos.info