Iš LFF taurės varžybų pasitraukta pralaimėjus pratęsimą

0
6

minija-kaunasSekmadienio vakarą „Minija“ savoje aikštėje žaidė LFF taurės varžybų I-ojo etapo rungtynes su FBK „Kaunu“. Pirmajame kėlinyje vyko apylygis abiejų komandų žaidimas ir nei vienai, nei kitai nepavyko perimti iniciatyvą į savo rankas. Iki pertraukos trūko ir įsimintinų momentų, kurių antrajame kėlinyje ir pratęsime žiūrovams neturėjo trūkti. Iš kretingiškių sukurtų momentų įsiminė Remigijaus Grikšo bandymas atlikti aukštą perdavimą į varžovų baudos aikštelę, po kurio kamuolys atsitrenkė į skersinį, kiek vėliau jau Ramūno Grikšo  galva smūgiuotas kamuolys atsitrenkė į virpstą, pavojingu smūgiu į vartus pasižymėjo Renatas Tichomirovas, o baigiantis antrajam kėliniui kelis varžovus suklaidinusio ir įsiveržusio į baudos aikštelę Artūro Kurbangalijevo pavojingą smūgį atrėmė „Kauno“ vartininkas.

Kauniečiai taip pat sukūrė keletą pavojingų atakų bei atliko pavojingų smūgių į vartus, po kurių kamuolys atsitrenkė į skersinį bei virpstą, o nuo kitų pavojingų momentų gelbėjo “Minijos” vartininkas Gvidas Gnedojus. Tačiau per žaistą pratęsimą, 101-ąją rungtynių minutę po kretingiškių gynėjų klaidos, komandos nuo tikslaus varžovo Edgaro Prieskenio smūgio į vartus nepavyko išgelbėti ir „Minijos“ vartininkui (0:1). Iki finalinio švilpuko kretingiškiams nebepavyko išlyginti rezultato ir tikėtis sėkmės 11 metrų baudinių serijoje. Tad patyrusi pralaimėjimą “Minija” iš LFF taurės varžybų pasitraukė jau po pirmojo etapo.

MINIJA – KAUNAS 0:0 (0:0) – pratęsimas 0:1
Teisėjas: Arūnas Šeškus.
“Minijos” sudėtis: Gvidas Gnedojus, Andrius Piekus, Jurijus Kurbangalijevas, Kazys Mažionis, Remigijus Grikšas (102 min. Simonas Vaičius), Artūras Kurbangalijevas, Rokas Balsevičius (46 min. Vilius Augutis), Ramūnas Litvinas, Ramūnas Grikšas (79 min. Povilas Večerskis), Renatas Tichomirovas, Audrius Gadeikis (65 min. Žybartas Ringys).
Įvarčiai: 101 min. Edgaras Prieskenis (0:1).