Įmonių tinklas „Tez Tour“ įžengė į Italijos, Kroatijos ir Juodkalnijos rinkas

0
10

Tez Tour

Besibaigiantis vasaros sezonas pasiektais rezultatais džiugina tarptautinį įmonių tinklą „Tez Tour“. 29 šalyse savo veiklą vykdantis kelionių organizatorius vien per šį vasaros sezoną suorganizavo atostogas 1,32 mln. savo klientų, kai tuo tarpu per visus 2011 m. savo poilsį „Tez Tour“ patikėjo daugiau nei 2 mln. žmonių. Nuo 1994 metų, kai pasaulinėje turizmo rinkoje atsirado „Tez Tour“ vardas, iš viso jau išskraidinta beveik 20 mln. turistų.

 

Vertinant bendrus įmonių tinklo rezultatus, populiariausios kelionių kryptys tradiciškai išlieka: Turkija, Egiptas, Tailandas, Dominikos Respublika, Šri Lanka, Kuba, Maldyvų salos, Ispanija, Graikija, Austrija.

 

Didžiausius keliaujančiųjų srautus, žinoma, generuoja tokios valstybės milžinės, kaip Rusija, Ukraina, Kazachstanas. Augančios pardavimų apimtys, diktuoja poreikį klientams pasiūlyti dar platesnį poilsio krypčių sąrašą. Šiais metais įmonių tinklas „Tez Tour“ įžengė į Italijos, Kroatijos bei Juodkalnijos rinkas, o Lietuvoje veikiantis „Tez Tour“ padalinys taip pat fiksuoja išaugusius pardavimus.

 

„Esame maža šalis ir dėl to su apribota turizmo rinka, tad negalime savęs lyginti su kitomis šalimis, kurios pasididžiuodamos pristato šimtatūkstantinius keliautojų srautus. Nepaisant to, įmonių tinklo vadovai, atsižvelgę į rinkos dydį, Lietuvos padalinį pripažino efektyviausiai veikiančiu visoje grupėje. Prie to prisideda ir sėkmingas pasaulinio tinklo, kurio sudėtyje veikiame, verslo modelis“, – kalbėjo „Tez Tour Lietuvoje“ generalinis direktorius Aleksandras Sukovas.

 

Kalbant apie tarp lietuvių populiariausias atostogų kryptis, išlieka stabilus krypčių sąrašas: Turkija, Egiptas, Graikijai priklausančios salos, Ispanija bei Tailandas. Vasaros atostogų „karalienė“ Turkija šią vasarą savo kurortiniais regionais suviliojo daugiau nei 20 tūkst. lietuvių. Tuo tarpu bendras įmonės tinklo organizuotų kelionių į šią šalį skaičius per metus sudaro apie milijoną.

 

„Nors Lietuvos poilsiautojų įpročiai pakankamai nusistovėję, stengiamės pasiūlyti ir naujovių. Vadovaudamiesi įmonių tinklo išgrynintu ir pasiteisinusiu veiklos modeliu, rinkai pristatome tik išbandytas kryptis, kuriose įdirbį turi visas įmonių tinklas. Savo poilsiautojus vežame tik į tas šalis, kuriose veikia „Tez Tour“ atstovybės. Kelionių neorganizuojame per tarpininkus, tokiu būdu mums pavyksta užtikrinti aukštą paslaugų kokybę, komfortabilų poilsį“, – kalbėjo A. Sukovas.

 

„Tez Tour“ Lietuvos padalinys savo klientams jau artimiausiu metu pasiūlys žiemas praleisti ne namuose, o slidinėjant išmėginti puikias Italijos slidinėjimo trasas geriausiuose žiemos kurortuose, o vasaromis tyrinėti nuostabios gamtos turtais ir svetingais žmonėmis garsėjančią Kroatiją.

 

Kretingos.info