“Minijoje” įregistruoti 22 žaidėjai

0
18

Šią savaitę prasidėsiančiose 2012 m. LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybėse Kretingos „Minija“ įregistravo 22 žaidėjus. Vyr. trenerio Gedimino Petrausko treniruojamoje “Minijos” komandoje iš praėjusių metų sudėties liko tik 10 žaidėjų – Gvidas Gnedojus, Andrius Piekus, Jurijus Kurbangalijevas, Artūras Kurbangalijevas, Ramūnas Litvinas, Artūras Anužis, Remigijus Grikšas, Ramūnas Grikšas, Nerijus Andrijauskas ir Audrius Gadeikis.

Komandą papildė jau anksčiau „Minijoje“ žaidę Renatas Tichomirovas, Mindaugas Tilvikas, Ramūnas Pranaitis, Kazys Mažionis, Žybartas Ringys. Kartu su šiais žaidėjais prie komandos prisijungs jaunieji futbolo mokyklos auklėtiniai – Deividas Šeputis, Rokas Balsevičius, Vilius Augutis, Povilas Večerskis, Dainius Reingoldas ir Simonas Vaičius. Šiam jaunimui savo patirtį bandys pertaikti patyręs gynėjas Igoris Metelica.

Šio sezono starte komandoje nebeišvysime Audriaus Tolio, kuris rungtyniaus Šilutės „Šilutė“ komandoje, į Palangos FK „Palangą“ persikėlė Gediminas Žilys ir Germanas Vaniuchinas, į Gargždų „Bangos“ trenerių štabą sugrįžo Stasys Vyšniauskas. Kiti žaidėjai, kaip Stasys Brazauskas, Mindaugas Šoblinskas, Dainius Staponas nusprendė rungtyniauti tik Kretingos rajono pirmenybėse, o puolėjas Karolis Norvilas išvyko į užsienį.

Rimtas traumas gydosi ir vargu ar šiemet aikštėje išvysime gynėjus Arūnas Dieviną ir Mantą Mažionį.

Tad po trejų metų į LFF II lygą sugrįžusi Kretingos „Minija“ šiemet išgyvens „kartų kaitą“, bet lieka tikėtis, kad ši jauna komanda sparčiai tobulės ir jau ateinančiais sezonais galės varžytis aukštesnėje lygoje.

Kretingos.info